Windows 10 pozwoli wkrótce na wykonywanie telefonicznych połączeń

    Aplikacja Twój telefon z Windows 10 w niedługim czasie ma otrzymać jedną z najbardziej wyczekiwanych przez użytkowników funkcji. To możliwość wykonywania połączeń telefonicznych. Taka opcja jest już testowana i za jakiś czas powinna pojawić się w stałej wersji aplikacji. Zobaczmy, jak wygląda ona na zrzutach ekranowych.

    Twój telefon to pomost pomiędzy komputerem z Windows 10 i smartfonem. Jednak brakuje mu zdecydowanie jednej funkcji. To możliwość wykonywania połączeń telefonicznych. Taka nowość jednak się pojawi i okazuje się, że jest już testowana.

    Jeden z użytkowników Twittera ma już dostęp do testowej wersji funkcji o nazwie Call. Pojawia się ona w menu bocznym aplikacji Twój telefon i w ten sposób z komputera z Windows 10 można telefonować. Na poniższych zrzutach ekranowych widzicie sekcję z ustawień oraz sam dialer, który pozwala wybierać numery.

    Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy Twój telefon otrzyma taką funkcję w stałym wydaniu aplikacji. Pewnie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Microsoft cały czas rozwija ten program i niedawno wprowadził na Windows 10 integrację z powiadomieniami ze smartfona z Androidem. Ta funkcja również była mocno wyczekiwana. Aplikację Twój telefon znajdziecie w naszym dziale Download.