Beta iOS 13.2 załatwia na dobre niektóre iPady Pro

    Oprogramowanie w wersji beta jest niestabilne i bywa, że czasem powoduje zawieszenie systemu czy inne problemy. Nic to jednak przy ostatnich rewelacjach dotyczących iPada Pro, w którym nowa beta iOS 13.2 może po prostu załatwić urządzenie na dobre.

    Jak donoszą użytkownicy wersji beta iOS 13.2, może się zdarzyć, że tablet iPad Pro zostanie ubity na dobre. Jeden z takich pechowców pisze, że jedyne co może pomóc to wejście w tryb tzw. DFU (Device Firmware Update) i podłączenie do iTunes przez kabel, by poradzić sobie z aktualizacją systemu operacyjnego.

    Niestety, nie zawsze taki sposób zadziała i użytkownik był zmuszony zanieść swojego iPada do serwisu Apple. Firma zresztą wycofała na razie aktualizację do wersji beta iOS 13.2, więc na razie problem ten znika, choć nie wiadomo jak będzie w przyszłości. Jak zawsze, zalecamy ostrożność w aktualizowaniu swoich urządzeń.

    Warto przypomnieć, że od jakiegoś czasu jest już dostępny do pobrania także macOS Catalina. System ten kończy wsparcie dla 32-bitowych aplikacji. Niedawno Apple ogłosiło także program darmowych napraw starszych modeli iPhone’ów.