ACER ADP-135KB - Zasilacz kompatybilny ze Aspire VN7-591G-73MJ,VN7-591G-75H9/796V
ADP-135KB T Zamienne z 135W Aspire VN7-591G-73MJ,VN7-591G-75H9/796V ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do notebooków i Baterie do laptopów to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
GSB290
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • ACE17213_5
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • ACER
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • ACER zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
  • Wyjście:
  • 19V 7.1A, 135W
  • Kod produktu:
  • # ACE17213_5 GSB290
  • Typ:
  • Zasilacze do laptopów
  • Wtyk: (dł/szer/wys):
  • 5.5mm*2.5mm(Orange connector isn't compatible with Purple 5.5mm*1.7mm)
  • Moc:
  • 135W