ACER KP.18001.002 - Zasilacz kompatybilny ze Acer Predator Helios 300 G3-571 G3-572
KP.18001.002 Zamienne z 180W Acer Predator Helios 300 G3-571 G3-572
GSB323
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • ACE17591_1
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • ACER
  • Przykładowy model Acer Predator Helios 300 G3-571 G3-572
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • ACER zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • 100-240V 50-60Hz
  • Wyjście:
  • 19.5V 9.23A 180W
  • Kod produktu:
  • # ACE17591_1 GSB323
  • Typ:
  • Zasilacze do laptopów
  • Wtyk: (dł/szer/wys):
  • 5.5mm ??1.7mm
  • Moc:
  • 180W