ACER a13-045n2a - Zasilacz kompatybilny ze Acer Aspire A13-045N2A,PA-1450-26,ADP-45HE B
PA-1450-26 Zamienne z 45W Acer Aspire A13-045N2A,PA-1450-26,ADP-45HE B ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do notebooków i Baterie do laptopów to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
GSB280
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • ACE17261
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • ACER
  • Przykładowy model Acer Aspire A13-045N2A,PA-1450-26,ADP-45HE B
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • ACER zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • 100-240V 50-60Hz
  • Wyjście:
  • 19V = 2.37A/45W