DELL DA130PM130 - Zasilacz kompatybilny ze Dell 130W Slim Charger XPS 15 (9530)
DA130PM130 TNMGP 6TTY6 Zamienne z 130W Dell 130W Slim ładowarka do laptopa XPS 15 (9530) ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do notebooków i Baterie do laptopów to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
DA130PM130
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • DEL17471
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • DELL
  • Przykładowy model Dell 130W Slim ładowarka do laptopa XPS 15 (9530)
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • DELL zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
  • Wyjście:
  • 19.5V 6.67A 130W (ref to the picture)
  • Kod produktu:
  • # DEL17471 GSBAIA
  • Typ:
  • Zasilacze do laptopów
  • Moc:
  • 130W
Dodatkowe oznaczenia baterii:
Outlet: 3-prong
Power LED indicator
DA130PM130,TX73F,332-1829,3XC39,492-BBIP,TNMGP,492-BBIN,6TTY6,ADP-130EB BA
Pasuje do modeli:
Dell XPS 15 (9530) Laptop PC
dell Baterie do laptopów
Jak dobrać odpowiedni DELL zasilacz do laptopa?
- napięcie V (volty) DA130PM130 TNMGP 6TTY6 zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie - dopuszczalna tolerancja około 1V.