DELL HU220NS-00 - Zasilacz kompatybilny ze Dell INSPIRON 3647 660S V270S D06S
H220AS-00 Zamienne z 220W Dell INSPIRON 3647 660S V270S D06S ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
GSB232(220W)
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • DEL17561_Se
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • DELL
  • Przykładowy model Dell INSPIRON 3647 660S V270S D06S
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do PC:
  • DELL zasilacz do komputery
  • Wejście:
  • 100-127V~/5A, 200-240V~3A
  • Wyjście:
  • 88 -264Volts Ac 220W 60/50Hz
  • Kod produktu:
  • # DEL17561_Se GSB232
  • Typ:
  • Zasilacze do komputer
  • Moc:
  • 220W