SONY ACDP-160E01 - Zasilacz kompatybilny ze Sony XBR49X800D 49" 4K Ultra HD TV
ACDP-160E01 Zamienne z 160W Sony XBR49X800D 49" 4K Ultra HD TV ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do notebooków i Baterie do laptopów to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
GSB245
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • SON17825
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • SONY
  • Przykładowy model Sony XBR49X800D 49" 4K Ultra HD TV
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • SONY zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • AC 100V - 240V 2.45A 50-60Hz