XGIMI fsp220-ajbn3 - Zasilacz kompatybilny ze Xgimi Horizon Pro XK03H 4K Projector
FSP220-AJBN3 Zamienne z 220W Xgimi Horizon Pro XK03H 4K Projector ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do notebooków i Baterie do laptopów to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .
GSB551
  • Stan:
  • Nowy, Zastępczy
  • Kod produktu:
  • XG20776
  • Gwarancja:
  • lat
  • Marka:
  • XGIMI
  • Przykładowy model Xgimi Horizon Pro XK03H 4K Projector
Zapytaj o produkt
Darmowa dostawa
* PROMOCJA!!! 35%!
* Zasilacz NOWY ! Roczną gwarancję!
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością
Opis produktu
  • Dedykowany do notebooków:
  • XGIMI zasilacz do laptopa
  • Wejście:
  • 100-240V 50-60Hz
  • Wyjście:
  • 19.0V 11.58A 220.02W
  • Kod produktu:
  • # XG20776 GSB551
  • Typ:
  • Zasilacze do laptopów
  • Wtyk: (dł/szer/wys):
  • 7.4mm*5.0mm(with central pin inside)
  • Moc:
  • 220W
Dodatkowe oznaczenia baterii:
FSP220-AJBN3 HKA220190A2
Pasuje do modeli:
Xgimi Horizon Pro XK03H 4K Projector
Xgimi RS Pro2 H3S H6
Jak dobrać odpowiedni XGIMI zasilacz do laptopa?
- napięcie V (volty) FSP220-AJBN3 zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie - dopuszczalna tolerancja około 1V.